Sigortalayın Kazanın

İster kendiniz için ister müşterileriniz için sigorta işlemlerinizi halledebilir, karşılığında özel indirim ya da komisyon kazanırsınız.

Kimler Faydalanabilir?

⦁ Kendi işini yapmak isteyen girişimciler. ⦁ Galeriler, Bayiler ⦁ Portföyünü geniş sigorta şirketi ağıyla büyütmek isteyen acente sahibi gerçek yada tüzel kişiler. ⦁ Mevcut yada potansiyel portföy sahibi meslektaşlarımız.

Başlıca Sigorta Ürünlerimiz

Kasko Sigortası

Zorunlu Trafik Sigortasının aksine karşı tarafın değil, araç sahibinin hasarını karşılamaya yönelik olan isteğe bağlı yaptırılan sigorta türüdür.

Sağlık Sigortası

Özel Sağlık Sigortası Sosyal Güvenlik kurumunun sunduğu hizmetleri destekleyen, hastalıklar ve yaşanacak kazalar sonucu oluşabilecek sağlık giderlerini karşılayan sigorta türüdür.

DASK Sigortası

Zorunlu Deprem Sigortası; Genel anlamda, belediye sınırları içinde kalan meskenlere yönelik olarak oluşturulan bir sigorta sistemidir.DASK, Zorunlu Deprem Sigortası ile depremin ve deprem sonucu meydana gelen yangın, infilak, tsunami ve yer kaymasının doğrudan neden olacağı maddi zararları, poliçenizde belirtilmiş limitler dahilinde nakit olarak karşılar.

Zorunlu Trafik Sigortası

Her araç sahibi tarafından yaptırılması zorunlu olan ve hasar anında karşı tarafa verilebilecek bedeni ve maddi zararları güvence altına alan bir sigortadır

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı sağlık sigortaları; Yatarak tedavi teminatı ve/veya ayakta tedavi teminatlarından oluşur. Sosyal güvenlik sisteminin karşılamadığı veya sistemin limitlerini aşacak durumları güvence altına almak amacıyla yapılan sigortadır.

Konut Sigortası

Konut Sigortası; Bina ve isteğe bağlı olarak içerisindeki eşyaları güvence altına alır.

RSS Sigortacı’nın Güncesi
  • YENİ DÖNEM YENİ ALIŞKANLIKLAR
    Digital Sigorta Sektöründe Evden Çalışma, İki aydır hayatımıza en fazla yer eden kavram pandemi oldu. Bir çoğumuz bu sözcüğü duymaktan bile sıkıldı. Fakat bir gerçek var ki hayatımız artık buna göre şekillendi ve yeni dünyada tüm iş planlarımızı da artık bu tarz gelişmelere göre planlıyor olmak durumunda olduğumuzu anladık. Sigorta Devamı… YENİ DÖNEM YENİ ALIŞKANLIKLAR […]

Size Özel Fırsatlarımıza Hemen Ulaşın

Formu Doldurarak, Letswinn.com!un sizin için oluşturduğu özel fırsatlardan yararlanmayı garantilersiniz. Sizi hemen bir yetkili arayarak, size en uygun fırsatı belirleyip sadece letswinn.com üyeleri için belirlenmiş çok özel bir fiyat sunacaktır.

Sigorta uzmanımız sizi arayıp seçiminize uygun fırsatları sunacaktır.
Sigorta uzmanımızın sizi arayıp bilgilendirmesi için gereklidir.

Sigorta şirketlerinin Covid-19 kaynaklı tedavi giderleri kapsamı hakkında bilgi almak için hemen formu doldurun, sigorta uzmanlarımız sizi arasın.

Sigorta uzmanımızın sizi arayıp bilgilendirmesi için gereklidir.