Sağlık & Güzellik

Tüm Estetik Operasyonlarınızda Yanınızdayız

Letswinn.com, Önde gelen hastane ve estetik merkezleriyle yaptığı işbirliği ile üyelerine ve üyelerinin müşterilerine özel fiyatlarla yeni bir hayat vaad ediyor.Kaliteli, güvenilir bir hizmet alabilmeniz için ince eleyip sık dokuyoruz. Konusunda en tecrübeli ekiplerle, sizin için anlaşıyoruz.

TERCÜMAN

Tercümanınız ve danışmanınız size tüm süreç boyunca rehberlik edecek. Hatta danışmanlarımız ameliyat sonrası tüm aşamalarda size detaylı bilgi vermek için yanınızda olmaya devam edecek

TRANSFER

Istanbul’a vardığınız andan itibaren, özel şöforümüz sizi hava alanından alıp otelinize getirecek. Söförümüz, Otel, klinik ve havaalanı arasındaki yolculuklarınızda hep hizmetinizde olacak.

OTEL

Oteliniz siz gelmeden reserve edilir ve konforunuz için gereken herşey hazırlanmış olur. Istanbul’daki her anınızdan keyif almanız için tüm işlemlerinizi danışmanınız halledecek.

ŞEHİR TURU

Kişiye özel bir şehir turu ile İstanbul’u keşfedin. Lisanslı bir rehber sizinle otelinizde şehrin turistik yerlerine götürecek. Program Dahilinde : – Sizin dilinizde rehber – Tüm giriş ücretleri – Öğle yemeği – Ulaşım

NEW

Saç Ekim
Operasyonları

% 10 / İndirim
  • Toplam Tedavi Süresi :3 Gün
  • Operasyon Süresi: 6 Saat
  • Tam İyileşme Süresi: 6-7 Gün
NEW

Diş
Tedavisi

% 15 / İndirim
  • Toplam Tedavi Süresi :3 Gün
  • Operasyon Süresi: 6 Saat
  • Tam İyileşme Süresi: 6-7 Gün
NEW

Estetik
Operasyonlar

% 20 / İndirim
  • Toplam Tedavi Süresi :3 Gün
  • Operasyon Süresi: 6 Saat
  • Tam İyileşme Süresi: 6-7 Gün

Saç Ekimi

Saç ekimi, saç köklerini çoğunlukla ense ve yanlarda bulunan yoğun saçlı bölgelerden alarak kellik oluşan bölgeye aktararak saçları canlandırma yöntemidir. saçsız alanlar. Kimi durumlarda vücudun diğer kısımları kıl foliküllerini almak için de kullanılır. Operasyon deneyimli ve iyi donanımlı bir tıbbi ekip tarafından gerçekleştirilmesi çok önemlidir.

Diş Tedavisi

İmplant tedavisi günümüzde en çok tercih edilen uygulamalardan biridir. Bu sistem, eksik olan dişleri hastaların çene kemiği içine yerleştirilen vidalar  ile tamamlama yöntemidir. Titanyumdan yapılmış bu vidaların üzerine diş protezi gelir. Bu tedavi yönteminin en güzel yanı diğer dişlere hiçbir zarar vermemesidir.

İmplant Tedavisi  yanındaki dişlere hiçbir zarar vermez. Doğal dişlerinizde olduğu gibi yemek yiyebilirsiniz. Gülüşünüz doğal görünür ve konuşmanıza hiç bir negatif etkisi olmaz.

Estetik Operasyonlar

En çok yaptırılan estetik operasyonlar arasında: Burun Estetiği, Göğüs Küçültme, Liposuction, Göğüs Büyütme, Göz Kapağı Estetiği bulunmaktadır. Bu operasyonlarda yüksek tecrübesi ve kalitesi ile Türkiye en çok tecih edilen ülkedir.

Size Özel Fırsatlarımıza Hemen Ulaşın

Formu Doldurarak, Letswinn.com!un sizin için oluşturduğu özel fırsatlardan yararlanmayı garantilersiniz. Sizi hemen bir yetkili arayarak, size en uygun fırsatı belirleyip sadece letswinn.com üyeleri için belirlenmiş çok özel bir fiyat sunacaktır.