Yazı Gulette Geçirin

MAVİ YOLCULUK

Letswinn.com, Cenova Yatching işbirliği ile üyelerine ve üyelerinin müşterilerine özel fiyatlarla muhteşem bir mavi yolculuk vaad ediyor.Salgın hastalık korkusundan uzak, sadece siz ve dostlarınız ile birlikte zaman geçirip, tatil programınızın her adımına sizlerin karar verebileceği eşsiz bir tatil imkanı sunuyoruz.

NEW

STANDART

1500 700/1200
  • Tekne Boyu: 21-25 m.
  • Misafir Sayısı: 12-16
  • Kabin Sayısı: 6-8
NEW

DELÜKS

6000 1250/5000
  • Tekne Boyu: 30-40 m.
  • Misafir Sayısı: 14-18
  • Kabin Sayısı: 6-8
NEW

LÜKS

1200/1750 1250/1700
  • Tekne Boyu: 26-32 m.
  • Misafir Sayısı: 12-16
  • Kabin Sayısı: 6-8

Mavi Yolculuk Rotalarımız

BODRUM ~ GÖKOVA KÖRFEZİ

Bodrum, Gökova, Datça bölgesinin koyları eşsiz doğa harikalarıdır. Dünyanın en önemli deniz araştırmacılarından Captain Cousteau'nun bile "Dünyada cenneti arayan Gökova'da bulur"demiştir. Görülmeye en değer meşhur koylar, *Karaada *Çökertme *Akbük *Gelibolu *Söğüt *Ballısu *Ören *Akyaka *Karacasöğüt *İngiliz Limanı *Tuzla *Ayın koyu *Boncuk koyu *Löngöz koyu *Yediadalar *Büyük ve küçük Çatı limanları *Knidos *Palamutbükü seyahatimiz boyunca uğrayacağımız koylardan bazılarıdır.

KAŞ ~ KALKAN ~ KEKOVA

Fethiye'den yola çıkarak Teknede seyahat keyfini maksimuma çıkartacağınız bu en uzun rotada; sakin koylarda dinlenme imkanı bulacaksınız. Kaş-Kalkan-Kekova rotasında gerçekleşen bu turu dilerseniz bir haftada dilerseniz daha uzun bir sürede Bu Rotanın en önemli uğrak yerleri; *Liman ağzı, *Güvercin Adası, *On İki Adalar, *Ölüdeniz, *Gemili Ada, *Aperlai, *Tersane Koyu, *Akvaryum Koyu, *Üçağız, *Kaleköy *Karalos Koyu Sizleri bekliyor olacak. Özellikle Likya turu sırasında, tarihi kalıntıların gezilebildiği gibi bu bölgedeki doğal güzelliklerin de tadını çıkarabileceğiniz bir rotadır. Ayrıca zengin bir coğrafik yapıya sahip olan bu bölge dalış meraklıları için de idealdir.

MARMARİS ~FETHİYE ~MARMARİS

Ekincik koyundan kalkan tekneler ile Marmaris Fethiye rotasında yola çıktığınızda görmeyi bekleyeceğiniz yerler arasında;*Kumlubük *Kadırga *Kaunos antik kenti *Dalyan kanalları ve İztuzu plajı *Sultaniye kaplıcası. *Göcek Adaları ve koyları *Sarsala *Göbün *Merdivenli koy *Domuz adası *Yassıcalar *Yavan Koyu *Boynuz bükü *Bedir Rahmi koyu *Batık hamam *Zeytin adası *Tersane adası *Gerence Koyu *Katrancı koyu *FethiyeBulunmaktadır.

MARMARİS ~ DATÇA ~ MARMARİS

Marmaris Datça Marmaris rotasında başlıca Hisarönü ve Yeşilova(Bozburun)Körfezinden ibarettir. İki körfeze sahip olmasına rağmen sayısız koy bulunmaktadır. Bölgede yaşamış medeniyetlerden başlıca Loryma antik kenti ve Knidos antik kenti kalıntıları görebileceksiniz. Bu rotada, *Kumlubük *Kadırga koyu *Çiftlik Koyu *Gebekilise *Serçe Limanı *Bozukkale-Bozburun *Dirsek Bükü *Kamelya adası *Selimiye *Kızkumu *Bencik limanı *Hurmalı Koyu *Aktur *Perili köşk başlıca uğrak yerlerimizdir.Yolu kısaltarak daha çeşitli koylar görmek isterseniz mavi yolculuğunuzu Bozburun çıkışlı yapabilirsiniz. Bu rotada; *Bozburun *Ada boğazı *Çanak limanı *Aktur *Hurmalı *Bencik *Emel Sayın koyu *Orhaniye(Kız Kumu) *Selimiye *Kamelya adası *Koca ada *Kuzbük *Koca bahçe *Dirsek bükü *Çomçalık başlıca uğrak yerlerimizdir.

Gideros Koyu Byk

Gideros (Kytros) Koyu

İçinde bulunduğumuz pandemi süresince hayaller kurmaktan geri kalmak elbette doğamıza aykırı; ama bilinçli insanlar olarak kurduğumuz hayallerin ve yapmak istediklerimizin sağlımızı tehdit etmesini de asla istemeyiz. Bu da bizleri daha…

Tecrübe

1983 yılından beri sizlere en iyi ve kaliteyi bir mavi yolculuk serüveni sunuyoruz

Konfor

Bir Gulet imalatçısı olarak, kendi guletlerimizin konforuna özel bir önem vermekteyiz

Ekonomik

Her bütçeye ve ihtiyaca göre sunulan tüm fırsatlarımız emsalsiz fiyatlarla hizmetinizdedir.

Tatilinizi Geçirin

Size Özel Fırsatlarımıza Hemen Ulaşın

Formu Doldurarak, Letswinn.com!un sizin için oluşturduğu özel fırsatlardan yararlanmayı garantilersiniz. Sizi hemen bir yetkili arayarak, size en uygun Mavi Yolculuk paketini belirleyip sadece letswinn.com üyeleri için belirlenmiş çok özel bir fiyat sunacaktır.