Marina 24 / İstanbul

Letswinn.com ile Kazanın

Letswinn.com, Marina 24 işbirliği ile üyelerine ve üyelerinin müşterilerine özel fiyatlarvaad ediyor.Bu fırsatı ister kendiniz için değerlendirin, isterseniz de bizimle iletişime geçip freelance satış uzmanımız gibi kazanmaya hemen başlayın.

Marina 24

Geçmişi M.Ö. 7.yüzyıl Helen uygarlığına kadar dayanan Büyükçekmece ilçesinde 13 km sahil şeridi üzerinde konumlanan Marina 24; rezidans, penthouse, bahçe ve teras dubleksleri ile sahil yaşamını yeniden yorumluyor.

Marina 24, 30.000 m² arazi üzerinde modern ve fonksiyonel mimarisi ile her ihtiyaca göre farklı metrekarelerde tasarlanmış konut tipleri, Marina Gurme çarşısı, iskelesi, çocuk oyun alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları, kapalı otopark alanları ile yüksek standartta bir yaşam deneyimi sunuyor.
Marina24 residence ve dubleks etabı olarak iki ayrı etap içinde 18 blok 367 bağımsız bölümden oluşuyor.

Residence etabı; yatay mimariye sahip 6’şar katlı 8 ayrı blokta 327 konut, 30 adet ticari alandan oluşmaktadır. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 seçeneklerinden oluşan Residence etabı her kattan deniz ve körfez manzarasını görecek şekilde konumlanmıştır. Dubleks etabındaki 40 adet özel 4+1 dubleks daire ise bahçe ve çatı dubleksi olarak sakin huzurlu bir yaşamı tercih edenler için kendi ayrı sosyal imkanları, butik bir etap olarak hayata geçirilmektedir. İstanbul’un en güzel sahil şeridi üzerinde konumlanan Marina24’te yeni yaşamınız evinizin kontürlerinden taşıp uçsuz bucaksız bir dinginliğe akarak 12 ay tatil keyfinde bir hayat yaşatacak.

Size Özel Fırsatlarımıza Hemen Ulaşın

Formu Doldurarak, Letswinn.com!un sizin için oluşturduğu özel fırsatlardan yararlanmayı garantilersiniz. Sizi hemen bir yetkili arayarak, size en uygun fırsatı belirleyip sadece letswinn.com üyeleri için belirlenmiş çok özel bir fiyat sunacaktır.